Безвіз для Грузії запрацює 28 березня – ЗМІ

Вівторок, 28 лютого 2017, 21:07

Безвізовий режим з ЄС для громадян Грузії, ймовірно, набуде чинності 28 березня, через 20 днів після внесення відповідних змін до регламенту ЄС №539/2001.

Про це у своєму Twitter пише брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

"Зміни щодо візової лібералізації для Грузії, ймовірно, будуть опубліковані в офіційному Віснику ЄС 8 березня. Це означає, що за 20 днів, тобто 28 березня, почне діяти безвізовий режим", – написав він.

Нагадаємо, Рада ЄС у понеділок 27 лютого остаточно затвердила безвізовий режим для громадян Грузії.

Як відомо, безвізовий режим набуває чинності через 20 днів після публікації в офіційному журналі поправок до регламенту ЄС №539/2001, в якому міститься список третіх країн, громадяни яких мають право на безвізовий режим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.