Порошенко змінив посла України в Нідерландах

П'ятниця, 17 березня 2017, 17:54

Президент України Петро Порошенко звільнив посла у Нідерландах Олександра Горіна.

Про це йдеться у відповідному указі президента.

"Звільнити Горіна Олександра Олеговича з посади надзвичайного і новноважного посла України в Королівстві Нідерланди, а також з посади постійного представника України при Організації по забороні хімічної зброї за сумісництвом" - йдеться у документі.

Горін пропрацював на посаді посла значно довше за звичний дипломатичний термін, з 2011 року. На його каденцію припав нідерландський референдум, що завершився поразкою проукраїнських сил, а також подальші переговори щодо ратифікації Угоди про асоціацію.

 

В іншому указі йдеться про призначення Всеволода Ченцова послом у Нідерландах.

Всеволод Ченцов на момент призначення є директором департаменту ЄС в МЗС України.

До того працював у постійному представницті України при Європейському союзі. Входив до складу української делегації, на слуханнях в Суді ООН в Гаазі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.