64% американців вважають Росію ворогом – опитування

П'ятниця, 26 травня 2017, 09:04

Майже дві третини американців вважають Росію ворожою країною.

Такими є результати національного опитування Fox News.

Так, ворога у Росії бачать 64% американців. Це на 36 процентних пунктів більше за кількість тих, хто бачить у Росії союзника.

Водночас РФ не входить у топ-3 ворожих країн для американців, а є четвертою. Зокрема, Північну Корею ворогом вважають 93% опитаних, Іран – 80%, Сирію – 76%.

Востаннє подібне опитування проводилося каналом чотири роки тому. У 2013 році 40% американців вважали Росію ворожою країною, 47% же вважали дружньою.

Варто також зазначити, що, на думку 73% американців, президент США Дональд Трамп розглядає РФ як союзника, і лише 20% притримуються думки, що для Трампа Росія є супротивником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.