У Франції не знайшли доказів втручання російських хакерів у вибори

Четвер, 1 червня 2017, 18:32

Національне агентство з комп'ютерної безпеки Франції не знайшло слідів втручання російських хакерів у передвиборчу кампанію президента Еммануеля Макрона.

Про це глава агентства Гійом Пупар заявив в інтерв’ю Associated Press.

Пупар заявив, що хакерська атака "була настільки простою, що здійснити її міг будь-хто". Простота атаки свідчить про те, що її могла здійснити навіть одна людина. "Такі люди можуть бути у будь-якій країні", - сказав Пупар.

За словами Пупара, його відомство не знайшло слідів атаки російської хакерської групи APT28, яку також звинувачують у хакерських атаках під час президентських виборів у США.

Нагадаємо, у ході президентської кампанії штаб Еммануеля Макрона заявив про  масштабну хакерську атаку, за якою, припускали, могли стояти російські хакери.

Результатом атаки стали злиті в мережу десятки тисяч листів і документів лише за декілька годин до закінчення офіційної кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...