У Франції не знайшли доказів втручання російських хакерів у вибори

Четвер, 1 червня 2017, 18:32

Національне агентство з комп'ютерної безпеки Франції не знайшло слідів втручання російських хакерів у передвиборчу кампанію президента Еммануеля Макрона.

Про це глава агентства Гійом Пупар заявив в інтерв’ю Associated Press.

Пупар заявив, що хакерська атака "була настільки простою, що здійснити її міг будь-хто". Простота атаки свідчить про те, що її могла здійснити навіть одна людина. "Такі люди можуть бути у будь-якій країні", - сказав Пупар.

За словами Пупара, його відомство не знайшло слідів атаки російської хакерської групи APT28, яку також звинувачують у хакерських атаках під час президентських виборів у США.

Нагадаємо, у ході президентської кампанії штаб Еммануеля Макрона заявив про  масштабну хакерську атаку, за якою, припускали, могли стояти російські хакери.

Результатом атаки стали злиті в мережу десятки тисяч листів і документів лише за декілька годин до закінчення офіційної кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.