Трамп продовжив санкції проти влади Білорусі

Середа, 14 червня 2017, 09:21

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, введених проти Білорусі Джорджем Бушем-молодшим у 2006 році через порушення білоруською владою прав людини та проведенням виборів, які міжнародна спільнота визнала недемократичними.

Про це йдеться в опублікованому прес-релізі на сайті Білого дому.

Повідомляється, що Трамп продовжив дію указу, оскільки "дії та політика деяких членів уряду Білорусі та інших осіб продовжують створювати надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці Сполучених Штатів".

Як сказано у прес-релізі, Трамп продовжив дію указу №13405 (від 16 червня 2006 року) ще на один рік.

Нагадаємо, Рада ЄС 27 лютого 2017 року продовжила на рік санкції проти Білорусі, які включають ембарго на постачання зброї і візові заборони та замороження рахунків стосовно чотирьох осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.