ЄС вибере нові міста замість Лондона для двох агентств після Brexit

Понеділок, 20 листопада 2017, 08:13
Версія для друку Коментарі

27 держав Євросоюзу у понеділок вибиратимуть нові приймаючі міста для двох регуляторних агентств, які зараз перебувають у Лондоні, але мусять переїхати після Brexit.

Про це повідомляє AFP.

Міністри сьогодні проголосують за те, в які міста перевести Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) та Європейську банківську організацію (ЕВА).

Британські букмекери називають фаворитами на прийняття штаб-квартири ЕМА Братиславу, Мілан та Амстердам, а Франкфурт, Відень та Дублін розглядаються як фаворити у боротьбі за ЕВА, хоча європейські чиновники попередили, що таємне голосування може дати непередбачуваний результат.

Загалом, 19 міст-кандидатів претендують на те, щоб розмістити у себе офіс EMA - одного з найпотужніших спостерігачів у галузі ліків, в якому працюють 900 фармацевтичних експертів, біологів та лікарів з усіх куточків Європи.

За право прийняти офіс ЕВА борються вісім міст. Організація налічує  159 співробітників, і найбільше відома тим, що проводить регулярні стрес-тести фінансового сектору ЄС після світової фінансової кризи.

Раніше повідомлялося, що співробітники Європейського агентства з лікарських засобів не хочуть міняти Лондон на Братиславу після Brexit.


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter