Посол Франції розповіла, як вивчає українську мову

Четвер, 21 грудня 2017, 13:42
Версія для друку Коментарі

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон вивчає українську мову, хоча зізнається, що поки не може вільно розмовляти.

Про це вона розповіла в інтерв’ю "Європейській правді".

"Я трошки вивчаю мову, але я не хочу казати неправду, і тому кажу всім, і вам також, що я не розмовляю українською...Але я можу читати, вже можу розуміти українську, я вчуся. Це важливо, бо це – знак поваги до країни", - сказала Дюмон.

Вона зазначила, що Україна в останні роки стала важливим партнером для Франції, хоча після розпаду СРСР французи, навіть в МЗС, не зовсім розуміли Україну.

"Тепер Україна є нашим важливим партнером. Звісно, Майдан допоміг змінити це ставлення. Ми бачимо, що населення хоче наблизитися до наших цінностей, і це допомагає нам наблизитися до України", - сказала вона.

Читайте детальніше інтерв’ю на сайті "Європейської правди":"Посол Франції: Чи обговорювали припинення безвізу? Так! Те, що ми побачили, для ЄС стало шоком".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter