Посол Франції розповіла, як вивчає українську мову

Четвер, 21 грудня 2017, 13:42
Версія для друку Коментарі

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон вивчає українську мову, хоча зізнається, що поки не може вільно розмовляти.

Про це вона розповіла в інтерв’ю "Європейській правді".

"Я трошки вивчаю мову, але я не хочу казати неправду, і тому кажу всім, і вам також, що я не розмовляю українською...Але я можу читати, вже можу розуміти українську, я вчуся. Це важливо, бо це – знак поваги до країни", - сказала Дюмон.

Вона зазначила, що Україна в останні роки стала важливим партнером для Франції, хоча після розпаду СРСР французи, навіть в МЗС, не зовсім розуміли Україну.

"Тепер Україна є нашим важливим партнером. Звісно, Майдан допоміг змінити це ставлення. Ми бачимо, що населення хоче наблизитися до наших цінностей, і це допомагає нам наблизитися до України", - сказала вона.

Читайте детальніше інтерв’ю на сайті "Європейської правди":"Посол Франції: Чи обговорювали припинення безвізу? Так! Те, що ми побачили, для ЄС стало шоком".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter