Трамп скасував поїздку до Лондона на відкриття посольства США

П'ятниця, 12 січня 2018, 08:13
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп заявив, що не планує бути присутнім на відкритті нового посольства США в Лондоні.

Про це повідомляє AFP.

У своєму Twitter Трамп написав, що скасував поїздку, яка була запланована на наступний місяць, тому що він незадоволений місцем розташування нового посольства та ціни.

"Причина, чому я скасував свою поїздку до Лондона – це те, що я невеликий шанувальник адміністрації Обами, яка продала, мабуть, найкраще посольство у найкращій локації за "копійки", лише для того, щоб побудувати нове за 1,2 мільярда доларів. Погана угода. Хотіли, щоб я перерізав стрічку – ні!", - написав він.

Твіт президента США щодо відмови візити до Лондона з'явився опівночі на тлі повідомлень британських ЗМІ про те, що Трамп побоюється масових протестів.

Як відомо, зовсім недавно, 7 січня, прем'єр-міністр Британії Тереза Мей підтвердила про запланований державний візит Трампа.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter