У парламенті Британії знайшли третій підозрілий пакет з "ісламофобським" листом

Вівторок, 13 березня 2018, 14:42
Версія для друку Коментарі

До парламенту Великої Британії сьогодні вдруге надіслали підозрілий пакет. Це вже третій подібний випадок за останні два дні.

Про це повідомляє ВВС.

Депутат Рупа Гук підтвердила, що її Вестмінстерський офіс отримав підозрілий пакет, і в даний час його вміст досліджує поліція.

Співробітник офісу відкрив пакет, що містив липку рідину, його відправили до лікарні в якості запобіжного заходу. У пакеті, за словами депутатки, знаходився "ісламофобський" лист.

У понеділок подібний пакет надіслали до офісу депутата-лейбориста Мохаммада Ясіна, а сьогодні – до офісу депутата Рушанара Алі.

Речник парламенту заявив, що два пакети, в яких містились підозрілі речовини, перевірила поліція і в них не знайшли нічого небезпечного.

"Території були тимчасово обгороджені, але евакуація не була необхідною. Одного чоловіка доставили в лікарню в якості запобіжного заходу", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter