Мей: російська загроза не поважає кордони, отруєння у Солсбері це довело

Четвер, 22 березня 2018, 15:43

Спроба отруєння у Солсбері колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки була одним з прикладів російської агресії проти Європи та її сусідів.

Про це заявила прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей перед початком саміту ЄС у Брюсселі.

"Росія здійснила нахабну і безрозсудну атаку проти Великої Британії, намагаючись вбити двох людей на вулицях Солсбері. Я буду говорити про це зі своїми колегами, тому що очевидно, що російська загроза не поважає кордони, а інцидент у Солсбері був одним з прикладів російської агресії проти Європи та її сусідів - від Західних Балкан до Близького Сходу", - сказала Мей.

На питання щодо можливих подальших санкцій проти Росії, Мей зазначила, що спочатку хоче проконсультуватися з лідерами ЄС, а потім вже приймати рішення.

"Я збираюся сьогодні говорити про спільні можливості і виклики. Я вдячна за підтримку всім європейським союзникам", - додала вона.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Тереза Мей на саміті європейських лідерів у четвер намагатиметься переконати країни ЄС вислати російських дипломатів по всій Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...