Німецький суд дозволив містам невідкладно забороняти дизельні авто

П'ятниця, 18 травня 2018, 18:01

Німецькі міста мають право негайно забороняти старі дизельні автомобілі, щоб привести рівень забруднення повітря до норм Європейського Союзу.

Таке рішення ухвалив Вищий адміністративний суд Німеччини, повідомляє Reuters.

У лютому суд Лейпцигу дозволив німецьким містам забороняти проїзд автомобілям з дизельними двигунами, незважаючи на жорстке лобіювання проти заборон з боку автовиробників.

У сьогоднішньому рішенні суд заявив, що не повинно бути пільгових періодів для заборони.

"Такі обмеження, за своєю інтенсивністю, не виходять за межі інших схожих забороно заборон, які виправдовуються вимогами дорожнього законодавства, які автомобілісти завжди повинні враховувати і які вони в принципі повинні приймати", - йдеться у рішенні.

Негайна заборона на рух на великих дорогах або ділянках дороги може вплинути на всі моделі, за винятком тих, що відповідають останнім стандартам на викиди Євро-6.

Для більш широких міських районів, що охоплюють безліч основних доріг та бічних вулиць, суд рекомендував поетапне запровадження заборон, починаючи зі старих автомобілів, що відповідають стандартам викидів Євро-4.

Друге за чисельністю німецьке місто Гамбург цього тижня вже почало розміщувати знаки, які забороняють проїзд старих дизельних автомобілів, а місцева влада очікує, що обмеження почнуть діяти наприкінці цього місяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?