Лідери країн Балтії та Польщі обговорять новий бюджет ЄС

Неділя, 3 червня 2018, 11:18

Прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас в неділю прийме колег з Польщі, Латвії і Литви, щоб обговорити з ними пропозиції Європейської комісії щодо формування бюджету ЄС на 2021-2027 рік.

Про це повідомляє ERR.

Новий довгостроковий бюджет ЄС передбачає значне скорочення виплат для країн Центральної та Східної Європи. Після зустрічі прем'єр-міністри країн Балтії і Польщі дадуть спільну прес-конференцію.

Нарада чотирьох прем'єр-міністрів пройде напередодні 9-го форуму Стратегії ЄС для регіону Балтійського моря.

На зустрічі також планують обговорити проекти об'єднання електромереж між країнами Балтії, реалізацію проекту Rail Baltic і ситуацію в Україні, оскільки на початку липня у Вільнюсі відбудеться зустріч прем'єр-міністрів країн Балтії і України.

Нагадаємо, Польща вже заявила, що не погоджується з пропозицією нового бюджету Європейського Союзу з меншими фондами на "політику згуртованості".

Згідно з новою пропозицією Єврокомісії, Варшава може отримати на 20 мільярдів євро менше, ніж отримувала досі.

Як повідомлялося, Брюссель планує скоротити фінансування країн Центральної і Східної Європи на 30 млрд євро, перерозподіливши ці кошти на Італію, Грецію та Іспанію. Бюджет повинні одностайно підтримати всі країни ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.