Посол США пояснив заяву про "європейські еліти", яка обурила Німеччину

Вівторок, 5 червня 2018, 10:19

Новий посол США у ФРН Річард Гренелл спростував свою підтримку окремих партій у Європі після того, як німецький уряд зажадав від нього пояснень через заяву про те, що європейські еліти диктують виборцям свою волю.

"Абсурд. Я повністю засуджую ці зауваження. Не приписуйте мені ці слова. Ідея, що я підтримую кандидатів/партії, смішна. Я підтверджую свої коментарі про те, що ми переживаємо пробудження мовчазної більшості - тих, хто відкидає еліти і їхню бульбашку. Ми на чолі з Трампом", - заявив Гренелл у Twitter.

У інтерв'ю, яке розкритикувала Німеччина, Гренелл сказав, що перемога Трампа показала людям, що можна не допускати того, аби "політичний клас (в Європі) перед голосуванням вирішував, хто балотуватиметься і хто переможе".

Представник Держдепартаменту пізніше прокоментував: "Гренелл роз'яснив свої коментарі через Twitter і зазначив, що політика США не підтримує кандидатів або партії. Він робив загальні зауваження в інтерв'ю".

Однак Держдеп не дав прямої відповіді, коли його запитали, чи представляє Гренелл офіційну політику США, коли він говорив про бажання розширити можливості консерваторів по всій Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua