У ЄС розповіли про витік конфіденційних даних внаслідок хакерської атаки

Четвер, 20 грудня 2018, 18:29

Чиновники ЄС "надзвичайно серйозно" сприйняли доповідь американської компанії з кібербезпеки Area 1 про те, що хакери проникли в мережу дипломатичних комунікацій Європейського Союзу і протягом декількох років мали доступ до повідомлень, якими обмінювалися дипломати.

Про це заявив віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс у Брюсселі, пише The Associated Press.

Домбровскіс підкреслив, що не може детально "коментувати витоки". "Усі системи зв'язку мають вразливі місця, тому ми постійно маємо справу з цим викликом", - сказав він.

Домбровскіс назвав систему, яка постраждала від витоків, як таку, якою керує секретаріат Європейської Ради, який представляє країни-члени ЄС у Брюсселі, а не сама комісія.

У електронному листі Рада визнала те, що вона назвала "потенційним витоком конфіденційної інформації" і сказала, що триває розслідування. Вона не надала додаткових коментарів.

За даними експертів, методи, які хакери застосовували протягом трирічного періоду, нагадували ті, що давно використовує елітний підрозділ Народно-визвольної армії Китаю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.