Албанські демонстранти пішли на штурм парламенту

Субота, 16 березня 2019, 17:04

Прихильники албанської опозиції зіткнулися з поліцією, намагаючись штурмувати будівлю парламенту на знак протесту проти уряду, який вони звинувачують у корупції та зв'язках з організованою злочинністю.

Про це пише AP.

Протестувальники на чолі з лідером Демократичної партії Лулзімом Башeю прийшли до будівлі парламенту і спробували прорвати поліцейські кордони, кидаючи димові шашки та інші предмети в офіцерів.

Поліція розігнала їх сльозогінним газом і водометами. Кілька мітингувальників отримали травми, їм допомагали ті, хто був поруч.

Приблизно через 40 хвилин штовханини біля входу до парламенту, лідер опозиції повів людей до свого штабу, зобов'язуючись продовжувати щоденні протести "у кожному місті, кварталі, вулиці, будинку, селі".

Опозиція, чий 31 законодавець вийшов з парламенту, відмовляється від діалогу з прем'єром Еді Рамою, вимагаючи тимчасового уряду без нього для підготовки дострокових виборів.

Сполучені Штати і Європейський Союз застерегли опозицію від застосування чи розпалювання насильства і закликали до переговорів.

Албанія очікує на початок переговорів з ЄС про членство у червні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua