Чехія обмежила польоти російських авіакомпаній

Вівторок, 2 липня 2019, 09:18

Низка російських авіакомпаній, зокрема російський національний авіаперевізник "Аерофлот", заявили про анулювання значної частини рейсів до Чехії.

Про це повідомляє "Європейська правда". 

"Попри те, що "Аерофлот" має всі технічні можливості для забезпечення рейсів, чеська авіаційна влада ухвалила рішення скасувати дозвіл на виконання рейсів", - йдеться в повідомленні на сайті авіакомпанії. Причину такого рішення чеської влади в "Аерофлоті" не уточнили.

Читайте також
Чехія обурена проектом закону РФ про учасників радянського вторгнення 1968 року

У зв’язку з цим російський перевізник скасував більшу частину рейсів за маршрутом Москва-Прага-Москва, запланованих на 2 липня. Водночас "Аерофлот" продовжить виконувати два рейси до Праги, якими можуть скористатися пасажири скасованих рейсів.

Також пасажири скасованих рейсів будуть перенаправлені на рейси інших авіакомпаній.

Окрім того, як повідомляє "Интерфакс", чеська влада з 2 липня анулювала дозволи на рейси авіакомпанії "Победа" ("дочка" "Аерофлоту") з Москви в Карлові Вари.

"Уральські авіалінії" повідомили, що на невизначений термін затримуються рейси Єкатеринбург-Прага і Жуковський-Прага та у зворотній бік з 2 липня. У компанії повідомили, що це сталося у зв'язку з рішенням авіаційної влади Чехії анулювати раніше видані дозволи на польоти.

Як повідомило джерело агентству "Интерфакс", у Празі вирішили обмежити польоти російських авіакомпаній в Чехію, оскільки були незадоволені умовами за транссибірськими маршрутами для чеського національного перевізника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.