У Німеччині запущено мережу мобільного зв'язку стандарту 5G

Четвер, 4 липня 2019, 17:36

Мережа мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G) після роботи в тестовому режимі стала доступна в Берліні та Бонні, згодом її буде запущено в Гамбурзі, Дармштадті, Лейпцигу та Мюнхені.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

Цього року близько 300 антен, що підтримують технології 5G, буде встановлено більш ніж у 100 точках. До кінця 2020 року мережа має охопити 20 найбільших міст Німеччини.

Експерти вбачають у п'ятому поколінні мобільного зв'язку ключ до розвитку нових технологій, серед яких автономне керування та віртуальна реальність.

У середині червня оператори мобільного зв'язку в Німеччині заплатили понад EUR6,5 млрд за частоти нового мобільного стандарту. В аукціоні з їх продажу брали участь Deutsche Telekom, Vodafone, Telefonica та United Internet.

При цьому рішення про використання в мережі 5G обладнання китайського телекомунікаційного концерну Huawei досі не ухвалено, зазначив член ради директорів Deutsche Telekom Дірк Весснер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?