Зеленський вірить у інтеграцію України до ЄС за один рік

Понеділок, 8 липня 2019, 16:56

Президент Володимир Зеленський припускає, що наступний саміт Україна-ЄС, щорічне проведення якого передбачене Угодою  про асоціацію, може не відбутися.

Про це він заявив за підсумками 21-го саміту Україна-ЄС, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

У виступі після завершення саміту президент заявив, що Україна має зближуватися з ЄС темпами, яких досі не було, оскільки "у нас немає часу"

"Кажуть що новачкам щастить.  Тому можливо 22-й саміт нам вже і не знадобиться, бо ми будемо невід’ємною частиною Європи", - напівжартома заявив він.

Як відомо, щорічне проведення самітів на найвищому рівні є одним із положень чинної Угоди про асоціацію. Виконання УА розраховане на 10 років і має тривати якнайменше до 2025 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.