Греція та Ізраїль уклали найбільшу угоду в оборонній сфері

Середа, 6 січня 2021, 16:55

Греція та Ізраїль уклали угоду в оборонній сфері, що передбачає будівництво ізраїльською компанією льотної академії для грецьких військових.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Greek Reporter та Kathimerini.

Загальний обсяг угоди - 1,68 млрд доларів, її називають найбільшою угодою в оборонній сфері між двома країнами. Документ вже схвалив парламент Греції.  

Угода обговорювалася вже у червні 2020 року під час зустрічі прем'єрів обох країн. 

Угода передбачає створення ізраїльською оборонною компанією Elbit Systems льотної академії для Військово-повітряних сил Греції. 

Також передбачається закупівля десяти літаків Aermacchi M-346 та обслуговування американських T-6, які вже є на озброєнні, і, крім того - надання навчальних симуляторів, тренування та логістична підтримка.  

Міністр оборони Ізраїлю Бені Ганц зазначив, що угода cвідчить про "чудові відносини" між країнами.

"Це довгострокове партнерство, яке слугуватиме інтересам і Ізраїлю, і Греції, створить сотні робочих місць в обох країнах та сприятиме стабільності у Середземноморському регіоні", - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?