Угорщина першою з країн ЄС отримала коронавірусну вакцину з Китаю

Вівторок, 16 лютого 2021, 13:28

Вантаж вакцини проти COVID-19, виробленої в Китаї, прибув до Угорщини у вівторок вранці, завдяки чому країна першою в Європейському Союзі отримала китайську вакцину.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Літак із 550 000 доз вакцини, розробленої китайською державною компанією Sinopharm, приземлився у Будапешті після польоту з Пекіна. Вантажу достатньо для щеплення 275 000 людей двома дозами, заявила керівник відділу епідеміології Національного центру громадського здоров'я Агнес Гальгочі.

Угорщина розраховує отримати 5 мільйонів доз вакцини Sinopharm протягом наступних чотирьох місяців. Країна прагнула придбати вакцини в країнах, що не входять до спільної програми закупівель ЄС, стверджуючи, що затримки з поставками в ЄС коштують життя.

Вакцина Sinopharm, яку розробник вважає ефективною майже на 80%, вже використовується в сусідній з Угорщиною Сербії, яка не входить до ЄС.

Угорщина також погодилася придбати 2 мільйони доз російської вакцини проти коронавірусу "Спутник V", яку лікарні розпочали вводити в Будапешті минулого тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?