Дуда приїхав в Україну та виступить у Раді

Неділя, 22 травня 2022, 08:35

Президент Польщі Анджей Дуда прибув з візитом в Україну та у неділю виступить з промовою у Верховній Раді.

Про це повідомила канцелярія Анджея Дуди, пише "Європейська правда".

"Президент Анджей Дуда перебуває в Україні. У неділю у Верховній Раді в Києві він виступить з промовою, ставши першим таким главою іноземної держави після спалаху війни", - зазначають у повідомленні.

Зазначимо, попри підвищені заходи безпеки в умовах війни про промову публічно повідомили до події, а не опісля. 

Це вже не перший приїзд Анджея Дуди до України після 24 лютого - попередній був разом з лідерами Литви, Латвії та Естонії у середині квітня, під час якого президенти відвідали понищену війною Бородянку. Поїздку чотирьох президентів організувала Польща, яка разом з Україною забезпечувала її логістику та безпеку.

Днями в інтерв'ю польським ЗМІ Дуда заявив, що вважав би найкращим завершенням війни перемогу України з поверненням усіх окупованих територій. 

ОНОВЛЕНО: Ви можете переглянути також відео найважливіших фрагментів промови президента Польщі в українському перекладі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?