Прем'єр Грузії не бачить "достатніх зусиль" світу для мирних переговорів щодо України

Середа, 24 травня 2023, 11:34

Глава уряду Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що не бачить достатніх зусиль з боку міжнародної спільноти для створення умов, які б дозволили провести мирні переговори щодо України. 

Про це Гарібашвілі сказав на панельній дискусії Катарського економічного форуму, його цитує видання "Грузия Online", повідомляє "Європейська правда".

Відповідаючи на запитання, чи здивований він тим, що "Україна так довго протрималася", прем'єр відповів, що, за його оцінкою, усі здивовані, і він не бачить ознак того, що війна скоро закінчиться.

Як Росія стала сприймати Грузію дружньою країною

"Я думаю, усі здивовані. Я не бачу ознак того, що ця війна скоро закінчиться. Це проблема, але ми не бачимо достатніх зусиль з боку міжнародної спільноти для здійснення правильних заходів, щоб провести мирні переговори", – заявив грузинський прем'єр.

Він підкреслив, що "виклику подібного масштабу Європа не бачила з часів Другої світової війни, і тому ця війна зачіпає нас усіх". 

"Але я хочу нагадати, що в Грузії була війна 2008 року і ми точно знаємо, що означає війна. З дня початку цієї війни сьогодні ми вже знаємо, що 20% України окуповані Росією, це сьогоднішній статус-кво. Що буде завтра, я не знаю, не можу сказати, думаю, ніхто не знає", – заявив Гарібашвілі.

Нагадаємо, у травні Грузія, яка не підтримала санкції проти РФ у зв’язку з повномасштабним вторгненням в Україну, відновила пряме авіасполучення з Росією.

До того ж, попри запевнення грузинської влади, дозволи на рейси отримала російська авіакомпанія, що літає до анексованого Криму.

Читайте про те, як Грузію потужно втягують в орбіту впливу РФ, у статті Грузія, відкрита до ворогів. Чому авіарейси та візит родини Лаврова – не останні кроки назустріч РФ.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: