Дмитро Кулеба

міністр закордонних справ України
Всі публікації автора
Україна не відступить від Формули миру попри істерику в Кремлі. Колонка міністра Кулеби
"Попри обмежені ресурси Україна здатна формувати міжнародний порядок денний, гнути власну лінію і досягати необхідних результатів".
Жорстко, без правил та без "плану Б": сім принципів української дипломатії воєнного часу
Дмитро Кулеба: "На кону – виживання нашої країни. І якщо ціна виживання – це витягнути друзів із зони комфорту, то це треба робити..."
Дунайський шлях до членства: як Україна наближається до вступу в ЄС
Цьогоріч День Європи в Україні присвячений Дунайській тематиці. Це не випадково.
Україна поруч: як держава допомагає громадянам, що не повернулися додому
"Захист" – це програма допомоги українцям, які не змогли повернутися з-за кордону та досі лишаються в інших країнах в умовах обмежень транспортного сполучення. Які там банально застрягли.
Про митний союз України з ЄС: як зробити "зраду" з правильного рішення
Дехто вирішив, що це рішення уряду про Митний союз – це крок до відмови від європейської інтеграції, згортання руху до ЄС. Ми публікуємо відповідь віцепрем'єра.
Чи зняла Рада Європи санкції з РФ? 5 питань про рішення у Гельсінкі
Росію не повернули в ПАРЄ, проте рішення Комітету міністрів - це позитивний розвиток подій для РФ. Нашим опонентам ще треба пройти довгий і складний шлях. А ми будемо гальмувати їх рух.
Нові друзі РФ та перемога України: 10 тез про нове рішення ПАРЄ 
ПАРЄ проголосувала за резолюцію, яку хотіли Росія і її друзі. Але до неї включили критично важливу правку, яку хотіли Україна і її друзі. Решту вигідних нам правок системно валила коаліція голосів, якої не було ніколи до цього.
Чому рішення ПАРЄ ще не стало поразкою України: аргументи посла
Бажання повернути росіян до ПАРЄ є, але гарантій повернення немає. Червона лінія - січень 2018 року. Все, що відбуватиметься до цього, це гра, а не результат гри. Вірогідність повернення наразі дорівнює вірогідності неповернення...
Рада Європи і війна за реформи
"Втома від України" є міфом. Та він перетвориться на реальність, якщо ми зупинимося. Всі зовнішні дипломатичні зусилля будуть марними, якщо всередині України настане "втома від реформ"... Один день дозволив суттєво послабити російський наступ...