Дещиця виступає проти запровадження візового режиму з Росією

Понеділок, 23 червня 2014, 16:07

Колишній в. о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця виступає проти запровадження візового режиму з Росією, повідомляє УНІАН.

"Знаєте, я вважаю, що запровадження візового режиму має чомусь служити, повинна бути якась мета. Якщо наша ціль – зупинити російську агресію, перекидання російських диверсантів і військової техніки через наш кордон, то запровадження візового режиму це питання не вирішить",- сказав Дещиця.

Він зазначив, що запровадження візового режиму потребуватиме багато зусиль, часу і додаткових коштів, зокрема прийняття відповідних рішень по різних інстанціях.

За словами Дещиці, Україна лише змарнує час, оскільки в цей період через кордон все одно будуть перекидатися військові.

"Тому запровадження візового режиму – не те, що допоможе нам з викликами, з якими ми сьогодні стикнулись. Треба зупинити постачання російської техніки у східні регіони", - додав Дещиця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.