Норвегія має намір приєднатися до санкцій ЄС проти Росії

Середа, 30 липня 2014, 16:05

Норвегія має намір приєднатися до санкцій ЄС проти Росії і найближчим часом розпочне процес такого приєднання.

Про це йдеться в заяві глави МЗС Норвегії Берге Бренд, яку опубліковано на сайті МЗС Норвегії.

"Нові обмежувальні заходи проти Росії показують, наскільки погіршилася ситуація в Україні... Виходячи з логіки зовнішньої політики, Норвегії слід приєднатися до них (до санкцій). Але перед тим, як буде прийнято остаточне рішення, ми проведемо консультації з парламентом з даного питання", - заявив глава МЗС.

"Практично не викликає сумнівів, що повстанці отримували з Росії як новітню зброю, так і тилове забезпечення. Це підживлює конфлікт і це повинно бути негайно припинене", - сказав глава зовнішньополітичного відомства.

Берге Бренд зазначив, що з часів "незаконної аннексії Криму Росією в березні" уряд Норвегії безальтернативно підтримував всі ініціативи своїх європейських партнерів. Уряд приєднувався до всіх санкцій і парламент був єдиним у підтримці цієї лінії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.