Більдт та Адамкус увійшли до наглядової ради українського інституту

П'ятниця, 12 грудня 2014, 14:02

Колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт та екс-президент Литви Валдас Адамкус увійшли до наглядової ради українського Інституту світової політики.

Про це повідомляє прес-служба аналітичного центру.

Окрім того, до наглядової ради увійшли: відомий польський дисидент, публіцист, головний редактор Gazeta Wyborcza Адам Міхнік, старший аналітик Атлантичної ради США Адріан Каратницький, голова Європейської ініціативи стабільності (ESI) Геральд Кнаус, аналітик Королівського інституту міжнародних відносин (Chatham House) Джеймс Шерр та багаторічний посол України при ЄС Роман Шпек.

Основним завданням ради, йдеться в повідомлені, стане сприяння у просуванні європейських стандартів та практик в Україні та збільшенні її підтримки  у світі.

Нагадаємо, Карл Більд був одним з найбільш проукраїнських міністрів закордонних справ країн ЄС, а також ініціатором Східного партнерства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.