Із Грецією ніхто більше не буде торгуватися - міністр фінансів Фінляндії

Четвер, 9 липня 2015, 14:22

Греція більше не має часу на суперечки з країнами єврозони

Про це заявив міністр фінансів Фінляндії Александер Стубб в інтерв’ю Deutsche Welle.

"Я не думаю, що ми зараз могли б ще раз відволікатися на торгування і суперечки. Ми досягли кінця шляху, у тому сенсі, що ми потребуємо угоди - і справді дуже швидко. Час спливає. Найостаннішим терміном може бути 20 липня (у цей день Греція має сплатити ЄЦБ 3,5 млрд євро. - Ред.). І про це теж знає кожен: інституції, греки і решта Єврогрупи", - сказав Стубб.

Фінський міністр відзначив, що ніхто не хоче виходу Греції з єврозони, але до такого розвитку подій треба бути готовим.

"Я вважаю, що врешті-решт якесь рішення буде знайдене. Ми не викидаємо Грецію. Ми не хочемо Grexit, але зрозуміло, що кожен повинен готуватися до всіх можливих варіантів. Час спливає дуже швидко", - додав він.

Стубб також підкреслив, що фінський уряд категорично проти часткового списання заборгованості або реструктуризації боргів Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.