Представниця НАТО: ми живемо за часів інформаційної війни

П'ятниця, 4 вересня 2015, 12:12

НАТО доводиться діяти в умовах, коли на півдні (ІДІЛ) і на сході (Росія) комунікація використовується як зброя.

Про це заявила у своїй промові представниця відділу громадської дипломатії НАТО Герлінда Нігус на Київському міжнародному комунікаційному форумі.

"Донині нам ще майже ніколи не доводилося стикатися з настільки добре профінансованими, майстерно організованими, брудними і безжальними інформаційними і медійними кампаніями",  - відзначила вона.

За її словами, завдяки соціальним мережам та новим засобам масової інформації, така пропаганда стала частиною гібридної війни.

Водночас, на думку Нігус, НАТО не повинне відповідати інформаційною війною на інформаційні війни.

"Ми не можемо і не будемо відповідати інформаційною війною на інформаційні війни, що точаться навколо нас. І не боротимемося з пропагандою шляхом поширення нової пропаганди, щоб не підливати масла у вогонь радикалізму, який палає навколо нас. Ми не можемо дозволити, щоб нас примушували платити тією ж монетою", - наголосила вона.

Натомість, за словами Нігус, НАТО повинне зберігати єдність, розвивати аналітичний потенціал та зробити комунікацію "невід’ємною частиною планування політики".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.