В МЗС Латвії висловили подив через закриття виставки про Майдан

Вівторок, 13 жовтня 2015, 08:14

МЗС Латвії висловлює подив у зв'язку з рішенням влади Риги припинити дію дозволу на проведення в центрі міста фотовиставки "Люди Майдану".

Про це заявив прес-секретар МЗС Раймонд Янсонс, повідомляє видання Delfi.

Він пояснив, що на думку МЗС виставка відображає події, що відбулися в Києві в 2014 році, а рішення столичної влади позбавляє мешканців Латвії та Риги, а також їх гостей можливості отримати уявлення про події в столиці України.

"Визнаючи компетенцію Ризької думи в даному питанні, МЗС висловлює жаль, що рішення про припинення дії дозволу для організаторів виставки було прийнято поспішно, без оцінки всіх обставин справи", - сказав Янсонс.

Раніше повідомлялося, що виконавчий директор Риги Юріс Радзевич розпорядився заморозити виданий раніше дозвіл на проведення у столиці виставки "Люди Майдану".

Як повідомлялося, минулого тижня в Ризі російськомовні вандали зруйнували частину виставки "Люди Майдану", розташовану поблизу будівлі уряду Латвії. Виставка тоді знаходилася на стадії монтажу, і зловмисники знищили одну з конструкцій, на якій розміщувалися фотографії, порвали самі роботи і червоно-чорний стяг УПА.

Двох вандалів затримали і порушили проти них справу за фактом хуліганства.

Після офіційного відкриття виставки на ній траплявся ряд інцидентів, зокрема було затримано проросійського активіста, який хотів пошкодити один з експонатів.

Зокрема в ніч на неділю виставку було повністю знищено.

На виставці "Люди Майдану" представлено більше ста фоторобіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.