В.о. прем'єра Польщі програла боротьбу за лідерство у фракції своєї партії

П'ятниця, 13 листопада 2015, 10:09

Виконуюча обов’язки прем’єра Польщі Ева Копач, яка 12 листопада склала повноваження свого уряду, не змогла здобути лідерство у парламентській фракції партії "Громадянська платформа" - донедавна правлячої в країні.

Про це повідомляє портал Onet.pl.

Очолив фракцію нової польської опозиції заступник міністра охорони здоров’я в уряді Копач Славомір Нейман.

За нього проголосували 94 парламентарі, за Копач – 72.

"Це мій 15-й рік в політиці. Кожна поразка – це трохи боляче, але разом з тим це робить мене сильнішою", - сказала Копач після голосування.

В той же час вибори лідера "Громадянської платформи" очікуються наприкінці грудня – на початку січня. Одним з претендентів на керівництво партією є Гжегож Схетина, який до цього часу був міністром закордонних справ.

Як повідомлялося, прем’єр Польщі Ева Копач 12 листопада склала повноваження уряду після перемоги на парламентських виборах опонентів – партії "Право і справедливість". Президент Польщі Анджей Дуда прийняв відставку, уряд Копач виконуватиме свої обов’язки до призначення нової Ради міністрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?