Швеція депортує 22 тис. мігрантів – ЗМІ

П'ятниця, 27 листопада 2015, 11:17

Поліція Швеції склала список з 22 тис. мігрантів, яких влада країни має виселити примусово.

Як повідомляє видання Aftonbladet, з цього списку них більше 14 тис. шукачів притулку позначені як такі, що переховуються

Незважаючи на існування такого списку, поки що поліція не отримала повноважень для активізації зусиль щодо примусового виселення мігрантів.

Видання також підкреслює, що наприкінці жовтня поліція звернулась із запитом щодо примусового виселення 21,748 біженців.

З них 14140 чоловік знаходяться у розшуку. Інші 7608 люди перебувають у приміщеннях для біженців, які надала міграційна Рада Швеції.

"Це ті випадки (справи біженців, яких будуть депортувати), які були передані в поліцію, тому що міграційна Рада ухвалила рішення про примусове виселення. Таке рішення має бути ухвалене на державному рівні, адже лише держава має монополію на насильство", – розповів Патрік Енгстром, керівник департаменту прикордонної служби Швеції.  

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Швеція посилила правила надання притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.