Туреччина створює новий підрозділ для охорони кордонів

Понеділок, 21 грудня 2015, 14:15

Туреччина завершила розробку планів створення нового підрозділу з охорони кордонів, який займатиметься територіальною безпекою, береговою охороною та митною безпекою.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Туреччини Ефкан Ала, повідомляє Defense News.

За словами міністра, новий блок буде називатися "Професійний збройний підрозділ з охорони кордону".

Підрозділ буде перебувати під управлінням і командуванням цивільного відомства, а не турецького військового командування.

Міністр відзначив, що підрозділ буде забезпечувати охорону наземного, повітряного простору та прибережної прикордонної зони.

"У нас є команди берегової охорони, сухопутних військ та митної безпеки. Однак новий масштабний підрозділ поєднає всі ці функції", - сказав міністр, не уточнюючи при цьому чисельність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.