У Гамбурзі арештований перший підозрюваний в нападах на жінок

П'ятниця, 22 січня 2016, 08:11

У Гамбурзі був заарештований на час розслідування перший підозрюваний в нападах на жінок у новорічну ніч, подібних до тих, що сталися в Кельні.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

 У правоохоронних органів є відомості про те, що 29-річний біженець з Афганістану примушував жінок до дій сексуального характеру. Разом з ним був затриманий ще один афганський біженець, але він був відпущений того ж дня.

Гамбурзька поліція отримала в цілому 218 заяв про напади на Новий рік в районі Санкт-Паулі. Жертвами стала 351 жінка. Поліція виявила на даний момент вісім підозрюваних, всі вони - вихідці з мігрантського середовища.

Подібні напади відбулися на Новий рік в цілому ряді міст Німеччини, наймасовішими вони були в Кельні. Поліцейські відділення в Кельні, Дюссельдорфі, Дортмунді і Білефельді отримали близько 1200 заяв від постраждалих жінок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Очищення" Австрії: як корупційний скандал змінив уряд та партію влади

Наймолодший канцлер в історії Австрії остаточно йде з політики. Слідом за ним посад позбулися й близькі до нього міністри.

Польща сперечається за родинні цінності: чому створення Інституту сім'ї розкололо суспільство

Польська влада хоче створити інститут, що опікуватиметься питаннями родини. Чому цей крок ще більше посилює розкол у суспільстві?

Небезпечний Китай: як Україні мінімізувати ризики у співпраці зі "стратегічним партнером"

Недружні дії та погрози Пекіна дозволяють поставити під сумнів стратегічність українсько-китайського партнерства. Що в такій ситуації робити Києву?