Білорусь планує вступити до СОТ за 2-3 роки

Вівторок, 22 березня 2016, 11:09

Міністерство закордонних справ Білорусі вважає можливим вступ країни до Світової організації торгівлі (СОТ) протягом двох-трьох років.

Як повідомляє білоруський портал БЕЛТА, таку заяву зробив заступник директора Департаменту зовнішньоекономічної діяльності МЗС Білорусі Валерій Колесник.

Білорусь давно подала заявку на вступ до СОТ, але переговорний процес, на жаль, затягнувся, зазначив Валерій Колесник.

"Були моменти, коли наші переговори загальмувалися, - сказав представник МЗС. - Зараз бачимо, що ми можемо активізувати наші переговори. І розраховуємо, наскільки це можливо, закінчити їх в розумні строки. Цей термін може бути 2-3 роки. Наша головна мета - узгодити такі умови, які відповідали б національним інтересам".

Нагадаємо, що Білорусь зараз є єдиною країною-членом Євразійського союзу, що не є членом СОТ. При цьому останнє формальне засідання робочої групи щодо вступу країни до СОТ відбулося ще в 2005 році.

До робочої групи з приєднання Білорусі до СОТ входять 45 країн-членів СОТ, в тому числі й Україна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".