Австрія наполягає на введенні прикордонного контролю для громадян ЄС

Понеділок, 28 березня 2016, 08:36

Австрія наполягає на введенні контролю для громадян ЄС на кордонах Шенгенської зони, щоб уникнути проникнення в країни союзу європейських джихадистів, які повертаються із зон конфлікту в Іраку і Сирії.

Про це заявила міністр внутрішніх справ Австрії Йоханна Мікль-Ляйтнер, повідомляє Deutsche Welle.

"Ми знаємо, що понад 5 тисяч людей вирушили до Сирії та Іраку, щоб пройти там навчання або навіть брати участь у бойових діях", - сказала Мікль-Ляйтнер.

Міністр зазначила, що у зв'язку з цим проблема того, щоб у майбутньому громадяни ЄС проходили систематичні перевірки на зовнішніх кордонах союзу, сьогодні актуальніша, ніж будь-коли.

Нагадаємо, 24 лютого Австрія та країни Балкан, якими пролягає так званий балканський маршрут мігрантів, що ним біженці дістаються з Греції до Німеччини, домовилися про посилення співпраці задля скорочення потоку мігрантів.

Австрія встановила денну квоту на прийом шукачів притулку у 80 осіб. Крім того, не більше 3200 біженців можуть щоденно в'їжджати в країну, аби дістатися території Німеччини та інших країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?