Інвестклімат в Україні найкращий за 4 роки - Європейська бізнес асоціація

Четвер, 16 червня 2016, 10:09

За оцінками членів "Європейської бізнес асоціації", інвестиційний клімат в Україні за останні півроку зріс і наразі є кращим за останні 4 роки.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", індекс інвестиційної привабливості України, що розраховується асоціацією, за останнє півріччя зріс до 2,88 бала з 5 можливих.

За останні півроку індекс зріс на 0,31 бала. В асоціації стверджують, що це найкращий показник за останні 4 роки -  індекс майже досяг нейтральних показників (від 3 балів та вище).

Найвищий показник індексу було зафіксовано наприкінці 2010 року – 3,4 бала.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції і розвитку цього року інвестує менше коштів через політичну кризу в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.