Порошенко призначив послом дипломата, що виправдовував репресії

Вівторок, 21 червня 2016, 19:36

Президент України Петро Порошенко призначив послом України в Норвегії одіозного дипломата часів екс-президента Віктора Януковича, Вячеслава Яцюка.

Про це йдеться в колонці Сергія Сидоренка на ЄвроПравді.

Про новопризначеного посла України в Норвегії відомо, що в "останні роки правління Януковича … він був третьою людиною в міністерстві після Кожари та його "сірого кардинала" Руслана Демченка".

Саме підпис Яцюка стоїть на найбільш одіозніших директивах для посольств України.

Зокрема, йдеться про "рознарядки (послам) розповідати у своїх столицях очевидну неправду про "злочини Майдану". Не сприймаючи жодних компромісів".

Після Революції Гідності Яцюка змістили з посади директора департаменту і призначили "послом з особливих доручень без доручень".

"Це така форма дипломатичного заслання, коли людині натякають – час звільнятися", – йдеться у публікації.

Окрім того, в карʼєрному зростанні Яцюка прослідковується і "російський слід".

В середовищі дипломатів відомо, що "своєю кар’єрою Вячеслав Яцюк зобов’язаний особисто Анатолію Орлу, колишньому керівникові зовнішньополітичного напрямку в адміністрації Кучми. Орел не приховує зв’язку з Росією, та й зараз перебуває саме там".

"Думка дипломатів про цю особу (Яцюка) – однозначна. Це призначення – ганебне", – резюмує автор публікації.

Детальніше про призначення Вячеслав Яцюка читайте в колонці Сергія Сидоренка "Дипломати антимайдану" знову в обоймі. Чому Порошенко призначив одіозного посла?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua