Врятовані у Середземному морі мігранти від радості станцювали на борту човна

Відео
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 18:40

Мігранти, які були врятовані у Середземному морі після того, як перекинувся їхній човен, співали пісні та танцювали від радості на борту пошуково-рятувального судна, яке згодом направило їх в Італію.

Про це повідомляє Reuters.

На борту судна, яким курує мальтійська організація "The Migrant Offshore Aid Station", знаходилися 347 осіб з Сирії, Лівії, Гани, Нігерії, Нігеру, Того, Пакистану і Марокко, що направлялися до Італії.

Одна з врятованих мігранток розповіла, що вона покинула Нігерію після того, як радикальна ісламістська організація "Боко Харам" влаштувала масові заворушення.

"Човен почав перевертатися. Всі почали кричати, плакати. Деякі загинули. Я ніколи не зможу забути це", - сказала біженка з Нігерії.

"Ми навіть не знали, що море може бути таким великим", - додала вона.

Нагадаємо, цього року у Середземному морі загинули 3740 мігрантів і біженців, які намагалися дістатися до берегів Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.