У Туреччині видали ордери на арешт 137 наукових працівників за зв'язки з Гюленом

Середа, 2 листопада 2016, 14:21

У Туреччині видано ордери на арешт 137 наукових працівників вищих навчальних закладів за підозрою у зв'язках з Фетхуллахом Гюленом, опозиційним проповідником, якого турецька влада звинувачує в організації спроби перевороту у липні 2016-го року.

Про це повідомляє Reuters, з посиланням на CNN Turk.

Загалом, у Туреччині офіційно затримано понад 37 тисяч осіб та звільнено або усунуто від виконання обов'язків близько 100 тисяч цивільних службовців, суддів, прокурорів, поліцейських та інших в результаті безпрецедентних чисток.

В турецькому уряді заявляють, що намагаються очистити державний апарат від прихильників Фетхуллаха Гюлена, який живе в добровільному вигнанні в США.

Нагадаємо, нещодавно в рамках розслідування діяльності організації Фетхуллаха Гюлена "Паралельна держава" в Туреччині було звільнено 153 працівника жандармерії та 112 співробітників турецької берегової охорони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.