До Литви прибула група протимінних кораблів НАТО

фото
П'ятниця, 4 листопада 2016, 14:19

До литовського порту Клайпеда у п’ятницю прибули кораблі Першої групи протимінних судів постійної готовності НАТО (Standing NATO Mine Countermeasures Group One, SNMCMG1).

Про це повідомляє сайт Міноборони Литви.

Група складається із шести протимінних кораблів із Бельгії, Великої Британії, Норвегії, Естонії, Литви та Латвії.

 

Кораблі діють як основна ланка військово-морських сил НАТО швидкого реагування. У разі загострення ситуації судна готові до негайного відбуття в район операції, тим самим забезпечуючи швидке та ефективне виконання завдань Альянсу.

 

Група пробуде у Клайпеді два дні, після чого кораблі проведуть навчання у Балтійському морі із кораблями литовського флоту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?