У Польщі побили українських студентів, нападників затримали

Вівторок, 24 січня 2017, 19:46

У польському Жешуві п’ятеро чоловіків побили трьох студентів з України, їм висунуто звинувачення у побитті на національному грунті.

Про це повідомляє Польське радіо.

Інцидент стався минулої суботи вночі, близько 3.00, неподалік студентського клубу "Pod Palmą".

П’ятеро чоловіків у віці від 18 до 20 років зачепили трьох українських студентів, питаючи чи Львів польський, чи український. Коли студенти відповіли, що український, їх побили.

Про подію поліцію поінформувала працівниця гуртожитку.

Правоохоронці переглянули записи відеоспостереження і виявилося, що камери зафіксували злочин. Незабаром патруль комісаріату в Новому місті Жешувазупинив п’ятьох молодих чоловіків для перевірки документів. Їх затримали для з’ясування обставин події.

Всі вони є місцевими мешканцями. Після допиту районна прокуратура Жешува висунула їм звинувачення у побитті на національному ґрунті.

Чоловіки визнали свою провину. За скоєний злочин їм загрожує до 5 років позбавлення волі. За рішенням прокурора, чоловіки перебувають під поліцейським наглядом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.