Демаркацію кордону з Молдовою планується завершити цього року - Гройсман

Понеділок, 13 лютого 2017, 13:51

Демаркацію українсько-молдовського кордону планується завершити в 2017 році.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман після зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом у Києві в понеділок, передає Інтерфакс-Україна.

"Буде створено групу спеціалістів, які мають напрацювати всі необхідні рішення для завершення процесу демаркації кордону", - сказав він.

За словами Гройсмана, прем'єри двох країн домовилися, що "ми ставимо амбітне завдання в 2017 році це питання вирішити".

Він додав, що Україна та Молдова підписали дорожню карту розвитку співпраці в 2017 році, якою передбачено демаркацію кордону.

"Ми провели дуже ефективну зустріч і вирішили спільно з паном прем'єр-міністром, що з тих проблем, які залишилися з минулого, ми маємо об'єднати зусилля для того, щоб вирішити їх у 2017 році. Ці питання - демаркації кордонів, енергетичного співробітництва, питання власності - мають бути вирішені. Для цього ми сьогодні підписали спільну угоду. Це план дій, що передбачає конкретні вісім пунктів, які пов’язані з вирішенням питань, про які я сказав", - сказав прем'єр України.

Глава уряду зазначив, що важливим є розвиток двостороннього економічного співробітництва між країнами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.