Глава МЗС Німеччини закликав РФ вплинути на сепаратистів на Донбасі

Четвер, 16 лютого 2017, 16:55

Глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель в розмові з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим закликав Москву використати свій вплив на сепаратистів на сході України, щоб змусити їх відвести зброю від лінії зіткнень.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела в німецькому МЗС.

Зокрема, Габріель вимагав, щоб Росія зробила все можливе для виконання домовленості про відведення зброї від лінії фронту у місцях запеклих боїв.

"Це життєво важливо, щоб закріпити реалізацію угоди про припинення вогню... яке надто крихке", — сказало джерело в німецькому міністерстві.

Розмова між очільниками дипломатичних відомств Німеччини і Росії відбулася у Бонні на полях зустрічі глав МЗС країн G20.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?