Джонсон вважає, що за спробою вбивства лідера Чорногорії стоїть РФ

Неділя, 12 березня 2017, 16:49

Глава МЗС Британії Борис Джонсон вважає, що за спробою замаху на лідера Чорногорії стоїть Росія, яка здатна на різні "брудні трюки".

Про це він заявив в інтерв'ю для ITV, повідомляє The Telegraph.

Глава МЗС заявив, що уряд російського президента Володимира Путіна здатний до різного виду "брудних трюків" в останні місяці. Джонсон також додав, що його засмучує погіршення відносини з цією країною.

Коли його запитали, чи намагається Росія підірвати демократію у Великій Британії, він відповів: "По-перше, у нас немає ніяких доказів, що росіяни в даний момент насправді беруть участь у спробі підірвати наші демократичні процеси".

"Але у нас є багато доказів того, що росіяни здатні на це. І немає жодних сумнівів, що вони здатні на всякі брудні трюки", - додав він.

"Ви бачили, що відбулося в Чорногорії, де була зроблена спроба державного перевороту в європейській державі й, можливо, навіть замах на лідера цієї держави.

Зараз існує дуже мало сумнівів у тому, що росіяни стоять за цими речами", - заявив Джонсон.

Раніше повідомлялося, що глава МЗС Британії Борис Джонсон в найближчі тижні відвідає Росію для політичних переговорів на найвищому рівні.

Згодом у Кремлі заявили, що президент Росії Володимир Путін поки не планує зустрічатися із міністром закордонних справ Великої Британії Борисом Джонсоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.