У Варшаві відкрили сквер імені Стуса

Фото
Середа, 15 березня 2017, 18:46

У столиці Польщі Варшаві за участю міністра закордонних справ України Павла Клімкіна відбулася церемонія відкриття  скверу імені українського поета Василя Стуса.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Клімкін, виступаючи на церемонії підкреслив символізм того, що Польща першою увіковічнила постать Василя Стуса шляхом присвоєння його імені одному з центральних скверів столиці.

"Відкриття скверу імені Василя Стуса у Варшаві стало для поляків і українців символом нашого братерства і опору тоталітаризму. Символом нашої гідності і свободи", – зазначив глав українського МЗС.

фото МЗС України 

У заході взяли участь представники міністерства закордонних справ Республіки Польща, центральних і місцевих органів влади, українська громада Польщі, студентська молодь.

 фото МЗС України

Нагадаємо, 9 лютого 2017 року Ради міста Варшави ухвалила рішення назвати один зі скверів міста іменем Василя Стуса - українського поета другої половини ХХ століття.

Сквер розташований у центральній частині міста Варшави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"