Туреччина може переглянути стосунки з ЄС після референдуму – Ердоган

Вівторок, 21 березня 2017, 14:29

Туреччина може переглянути свої стосунки з Європейським союзом після конституційного референдуму 16 квітня.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїр Ердоган, повідомляє Hurriyet daily news.

"Після 16 квітня ми сядемо за стіл і піднімемо це питання. Так далі тривати не може. Ми, Туреччина, зробимо все що потрібно" - заявив він.

"Нічим нам більше не зможуть загрожувати – ні членством в ЄС, ні договором про реадмісію. Все, цей період закінчено. Перейдемо 16 квітня на президентську систему, і у нас народиться зовсім нова Туреччина. Роками ЄС нам вказував на свої критерії, а зараз самі їх топчуть" - сказав Ердоган.

"Ми спитаємо у них за те, що вони кинули нашого брата Хусеїна Курта на землю" - нагадав президент Туреччини інцидент, коли голландська поліція застосувала силу до турецьких протестувальників.

Скандал між Туреччиною і Нідерландами спалахнув після того, як влада Нідерландів не дозволила приїхати в Роттердам главі МЗС Туреччини і видворила турецького міністра у справах сім’ї та соцполітики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.