Три країни збудують у Північному морі острів з вітровими електростанціями

фото
Четвер, 9 березня 2017, 09:59

Нідерланди, Данія та Німеччина досягли угоди, яка буде підписана в Брюсселі 23 березня, про будівництво великого хабу вітрової енергії в Північному морі.

Про це йдеться у повідомленні данської компанії Energinet, яка бере участь у проекті.

Новий штучний острів площею 6 квадратних кілометрів створять на найбільшій піщаній мілині в Північному морі, яка називається Доггер-банка.

місце розташування енергетичного хабу 

Острів буде оточений вітряними фермами, матиме злітно-посадкову смугу для повітряних суден і порт, і вироблятиме електрику для 80 мільйонів європейців.

проект штучного острова 

Потужний хаб буде базою для передачі виробленої енергії вітру до Нідерландів, Данії, Німеччини, Великої Британії, Норвегії та Бельгії. Планується, що енергію вироблятимуть більше десяти тисяч вітряних турбін.

"Розташування силового хабу (острова) має відповідати низці вимог: оптимальні умови вітру, центральне розташування і відносно невелика глибина. В якості місця для острова Доггер-банка відповідає всім умовам", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?