В Естонії росіянина засудили на 5 років за шпигунство

Понеділок, 8 травня 2017, 15:46

В Естонії суд засудив до п'яти років позбавлення волі громадянина Росії Артема Зінченко, який проживав в Естонії і працював на Державне розвідувальне управління РФ.

Про це повідомляє ERR.ee.

30-річний Зінченко був визнаний винним у злочинах проти Естонії. Згідно зі звинуваченням естонської прокуратури, ГРУ РФ завербовало Зінченка в 2009 році.

Починаючи з 2013 року і до затримання в січні 2017 року Зінченко активно брав участь в оперативній роботі російської зовнішньої розвідки, спрямованої на підрив безпеки Естонії.

Він добував інформацію про об'єкти державної оборони і об'єкти, що забезпечують життєво важливі послуги на території Естонії. Також він стежив і інформував ГРУ про переміщення військової техніки Сил оборони Естонії та її союзників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.