У Лондоні – протест через пожежу, мітингарі проникли в будівлю ради округу

фото
П'ятниця, 16 червня 2017, 19:08

Десятки демонстрантів, які протестують проти дій влади у зв’язку з пожежею в Grenfell Tower у Лондоні, увірвалися до будівлі ради лондонського округу Кенсінгтона та Челсі.

Про це повідомляє Sky news.

Протестувальники проникли до будівлі із плакатами в руках та вигуками "Ми вимагаємо слідства" та "Ми хочемо правосуддя".

 
 

Організатори протесту закликали людей звільнити приміщення, щоб вони змогли зачитати свої вимоги. Між кількома демонстрантами та охоронцями всередині виникла сутичка. Згодом мітингарі таки залишили будівлю.

Як повідомляє BBC, люди таки озвучили свої вимоги. Вони вимагають оприлюднити повний список жертв трагедії, негайно переселити потерпілих у межах їхнього району, виплатити компенсацію за втрачене майно та провести перевірки у аналогічних будівлях у цьому районі.

Нагадаємо, за даними видання The Sun під час пожежі у лондонській багатоповерхівці Grenfell Tower зникли безвісти щонайменше 65 людей.  За останніми даними, на третій день після пожежі офіційно загиблими вважають 30 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.