За півроку Польща видала українським заробітчанам 95 тисяч віз – дослідження

П'ятниця, 15 вересня 2017, 16:24

За перше півріччя 2017 року у Польщі на підставі запрошень від роботодавців українцям було видано майже 95 тисяч національних віз.

Про це свідчать дані дослідження, яке польський центробанк разом із Варшавським університетом підготували про українських заробітчан.

Його висновки були презентовані на економічному форумі у Криниці-Здруй, "Європейська правда" отримала копію дослідження.

Станом на 2016 рік, зважаючи на кількість отриманих "карт побиту" та національних віз, кількість громадян України, задіяних у польській економіці, можна оцінити на рівні 770 тисяч осіб.

"А це означає, що протягом трьох останніх років кількість таких працівників зросла майже у чотири рази. Є всі підстави говорити, що така динаміка збережеться й цього року", - ідеться у дослідженні.

Так, минулого року на підставі запрошень від роботодавців українці отримали 127 тисяч, а вже за перше півріччя 2017 року – 94,8 тисяч.

Подробиці дослідження читайте на сайті "ЄвроПравди": "Більше молоді та вищі зарплати: в Польщі опублікували дані про українських працівників".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua